Pricing Table - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
da: Duplikere

en: Duplicate Post
da: Kopiér indlæg

en: Featured Plugins
da: Fremhævede plugins

en: Support or Any Ideas?
da: Support eller andre ideer?

en: Security error.
da: Sikkerhedsfejl.

en: Duplicate Page or Post
da: Kopier side eller indlæg

en: Duplicate Page or Post Settings
da: Kopier side eller indlæg Indstillinger

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
da: Titelpræfiks (præfiks er den brugerdefinerede tekst før titlen)

en: Copy title from the duplicated page/post?
da: Kopier titel fra den duplikerede side/indlæg?

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Ingen

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
da: Titelsuffiks (suffiks er den brugerdefinerede tekst efter titlen)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
da: Kopiere indhold fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
da: Kopier uddrag fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
da: Kopier dato fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
da: Kopier status fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy and set as draft
da: Kopier og indstil som kladde

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
da: Kopier det valgte billede fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
da: Kopier skabelon fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
da: Kopier format fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
da: Kopier forfatter (side/indlæg forfatter) fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
da: Kopier adgangskode (side/indlæg-adgangskode) fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
da: Kopier kommentarer fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
da: Kopiere kategorier fra den duplikerede side/indlæg?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
da: Kopiere tags fra den duplikerede side/indlæg?

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: not detected post
da: ikke registreret indlæg

en: Error copy post
da: Fejl ved kopiering af indlæg

en: Untitled
da: Unavngivet
